Sport a FitnessOutdoorové sporty

Pravidla biatlonu a bandy. Popis sportovní hry.

Jakýkoliv sport má svá jasná pravidla pro neplnění požadavků, které by mělo být potrestáno pokutou. Přesně stejný jako pravidel trestu v každém druhu různých sportů. A to všechno proto, že sportovní zahrnuje celou řadu her a aktivit. Ale v tomto článku budu vyprávět čtenáře o pravidlech biatlonu a pohazovat.

Biatlon je považován za docela efektní pohled na zimní sporty. Obsahuje složky, jako jsou soutěže střelby a běhu na lyžích. Můžete si také vzít na vědomí, že k dnešnímu dni je to nejpopulárnější sport a to nejen v Rusku, ale také v zahraničí. Možná to je důvod, proč mnoho čtenářů jsou dnes zajímají o pravidlech biatlonu, které budou dále diskutovány.

Biatlon pravidla.

Pro pohyb v tomto sportu je zakázáno používat jiné prostředky, s výjimkou lyžařských holí a samotných lyží. Zatímco ve stejné době, kdy jsou vybrány nemají žádné zvláštní požadavky. Hlavní věc, která odpovídala antropometrie lyžování sportovec (y). To znamená, že musí být v souladu s růstem závodu účastníka nebo maximálně musí být nejméně čtyři centimetry. Ale maximální délka lyží je v tomto případě není omezen. Obvykle biatlonistů používat lehké lyže závodní šířku pět centimetrů a váží dvě stě padesát gramů.

Biatlonistka soutěže (ka) poběží asi do vzdálenosti 7,5 - 20 kilometrů, takže se zastaví pouze pro sportovní střelbu na střelnici. Střelba vzdálenost je stejná pro všechny účastníky a je 50 metrů. Klepe na 5 terčů sportovce má přesně 5 kolech. Ale v relé každý účastník přidává další tři kola.

pravidla biatlonu se neobejde bez sankcí, které mají být použity na střelnici. Za každou chybět v jednotlivých závodních přidáno sportovec trestných minut a pro všechny ostatní disciplíny pokutového smyčce - 150 metrů.

Dalším zajímavým a nejméně oblíbený sport je hokejových pravidel který mírně mnohotvárné. No, víte, že je to skoro fotbal, a to i na ldu.S každá strana hraje 11 hráčů.

hokejových pravidel s míčem.

Jako sport, hokej objevil ve vlasti fotbalu, ve Velké Británii. Možná to je důvod, proč v roce 1891 vůbec poprvé zveřejnila soubor pravidel byla silně ovlivněna fotbalu. Mimochodem, je třeba poznamenat, že hokej přišli po něm, s ohledem na nějž zdědil hodně jako on.

Podle pravidel ledního hokeje s míčem podobné velikosti fotbalového míče, když naplněné ledem. Je také známo, že v hokee míčkem má tuhý systém sankcí. Zde věci nejsou tak jednoduché, jak sportovního biatlonu, kde bude hráč odstraněn z pole, a po dobu 1-2 minut.

Pokud hráč k porušení některého z pravidel, rozhodčí mu ukáže konkrétní kartu, barvu, která odpovídá době jeho propuštění mimo hřiště. Bílou kartu udržuje hráče Ze hřiště 5 minut a modrý - 10.

Navzdory skutečnosti, že výnos na herním poli nejlepší jedenáct hráčů vybrané trenérem, mohou opakovaně být nahrazen kdykoliv.

V nedávných změnách pravidel byly provedeny dva pozměňovací návrhy, z nichž jeden - neschopnost vzít oddechový čas během hry. Dalším je neschopnost nahradit hráč (i) při úhlové kolize.

Hokejové pravidla velmi podobné fotbalu, například i během poločasu utkání. K dispozici je také naposled čtyřicet pět minut, a když budete potřebovat čas navíc přidal dvě poloviny patnáct minut. Ale zatímco hráči již hrají v ledním hokeji. A to znamená, že - k prvnímu cíli. Systém trestů na roh, volné a pokutové kopy je stejný. Přesně stejně jako zákaz používání zbraní pro všechny pole hráčů, situace „mimo hru“ a zákazu používání rukou ve hře pro brankáře (mimo shtrafploschadku).