AutaMotocykly

Aprilia 125 RS, nejlepší kolo ve své třídě, ideální závodní stroj pro kruhové soutěže

Legendární motocykl Aprilia RS 125 italské výroby, sen milionů cyklisty a fanoušky závodní okruh, který se vyznačuje progresivní vzhled a citlivý, citlivý ovládání. Grimeca firma je vybavena brzdovým systémem. Tyto motocykly připustit, aby se zúčastnili soutěže na všech úrovních ve své třídě. Dálnice-kroužek závodů - je prvek „Aprilia RS 125“, se nic nevyrovná v tomto druhu soutěží. Motocykl je vhodný pro začátečníky a nezkušené opakovaných vítězů v závodě konfrontaci. Na tomto kole zvítězil v soutěži nejznámějších sportovců.

příběh

Sportovní motocykl Aprilia RS 125 sériová výroba od roku 1992 a je evoluční vývoj modelu Aprilia Futura. Sloužil jako základ pro konstruktivní AF1 125. italských výrobců vždycky schopnost vzít všechno hodnoty z předchozích modelů, a efektivně využívat již testované parametry nového vývoje. I když tato re-připravil motocykly obecně obsahují, alespoň sedmdesát procent předem nanesené technické inovace.

První modifikace Aprilia RS 125 byl pojmenován „Extrema“ a nesl zkratka R. motocykl vybavený motorem „Rotax 123“, počet míst 34 litrů. a. s řízeným zapalováním. Teleskopická přední vidlice byla na hydrauliku, MARZOCCHI firmy. Na zadní straně zavěšeného stojící tlumiče SACHS. Pouze první Aprilia RS 125 byla vybavena „zlatou“ brzdou „Brembo“. Zkušení jezdci se snaží dostat jen takové instanci. Značkové brzdy hladce a efektivně, plynulé brzdění - jedna z podmínek pro výkon na trati.

Motocykl okamžitě se stala populární díky nádherným designem s agresivními liniemi. V roce 2011 tento model byl aktualizován získal čtyřtaktní motor a vstoupil na trh pod označením RS4 125. Avšak ty, kteří chtějí koupit nový modifikaci nebylo příliš mnoho, většina cyklistů zůstala věrná starým dvoudobým motorem, který úspěšně taktovaný na motorce až 175 kilometrů za hodinu.

V 2003-04 italských výrobců začala vyrábět modifikace Aprilia 125 RS pista, který má relativně nízkou hmotnost (107 kg) a nové generace tlumič naplněný kevlaru a uhlíkových vláken. Skříň jednotky, snížení hluku výfukových plynů, jak bylo vyrobeno z velmi silné uhlíkových vláken.

motor

Základní model jednoválcového dvoutaktního motoru vybaveného vodním chlazením. Válec je vyrobena z hliníku, sacích ventilů a výfukových typu daisy. Oddělené mazání.

převodovka

Motocykl je vybaven převodovkou šestistupňovou se spínací pákou rychlostí. Spojka - multi-běžící v uzavřené olejové lázni. Přenos rotace z motoru na zadní kolo - řetězec.

kola

Kolo jsou bezdušové pneumatiky se zaoblenou běhounu. Obrázek je nejvhodnější pro závodění na hladkém asfaltu a umožňuje provádět ostré zatáčky bez rizika bočního skluzu. Velikost pneumatiky na předním kole - 110/70 ZR 17 „na zadní straně - 150 šedesátiny ZR 17“.