Sport a FitnessExtrémní sporty

Závodní jezdec Ralf Schumacher biografii, úspěchy, fotky

Ralf Schumacher - závodník původně z Německa. Působí jako „Formule 1“. Bratr legendárního automobilového závodníka Michael Schumacher.

raná léta

Ralph se narodil v létě roku 1975 v Německu. Dokonce již v raném věku začal zajímat o automobilových závodech. To je částečně způsobeno nadšení staršího bratra, který byl rovněž zapojen do závodění.

Jako teenager začal karting. To je v tomto sportu Schumacher rychlejší auto řidičské schopnosti. Zabývá se motokárách až devatenáct let a už tehdy se rozhodne, že jeho život bude spojit se s rasami. Mladík si uvědomit, že motokáry - to není přesně ten druh sportu, který bude dosáhnout hodně, a pak se rozhodne jít do „Formule 3“. Tato akce se konala v roce 1994. Začne mluvit pro tým WTS. V první sezóně se očekává, že nevyhrál nic. Nicméně, v další se mi podařilo dosáhnout nějakého úspěchu. Ralf Schumacher obsadila druhé místo v německém šampionátu, „Formule 3“. První z nich byl Norberto Fontana. Již v příštím období, řidič se chová jako „Formule Nippon“ v Japonsku a vítězí v tomto šampionátu.

Hlavní herecká kariéra

V roce 1997, Ralph je pevně sedí v „Formule 1“. První tým - Jordan z Irska. Hovořil docela dobře, i přes svůj mladý věk. Problém byl v tom, že se sportovec neměl dost stability pro dosažení maximálních výsledků. V první sezóně, on jen jednou stoupne na pódium, stane se to ve třetím závodě sezóny. Stojí za zmínku, že se často zastavit závod z důvodu havárie.

V následujícím roce byl spoluhráči a fanoušci, získal přezdívku. Ralf Schumacher Wet pojmenovaný Ralpha. Ale titul toho lze považovat za platný, protože on ji dostal ze skutečnosti, že on byl schopný získat kontrolu na mokré trati. Přezdívka zůstala s ním po celou dobu své kariéry, v závodě na silnici po dešti, on přinese jeho týmu nejen o první bod, ale také být schopen přijmout konečné sekundu. To se konalo v Belgii.

1999 sezóna Schumacher byl již zahájen ve druhém týmu, tzv Williams. Bude působit v tandemu s Alessandro Zanardi. Mladý Němec bude schopen zastínit více zkušeného Itala, který kdysi považován za jeden z nejsilnějších jezdců v kategorii CART.

První vítězství v závodě budou muset počkat docela dlouho. Teprve v roce 2001, Ralf Schumacher Poprvé v kariéře vyhraje závod. Ve stejném období se mu podařilo vyhrát několik dalších úspěchů. Tři vítězství v sezóně povede k tomu, že výsledky němčiny bude čtvrtým a výsledek v době, kdy bude velmi dobré pro něj.

V sezóně 2002 německý vyhraje jen jeden závod, a v roce 2003 bude moci získat některé důležité vítězství. Možná kdyby se choval mnohem stabilnější, mohl žádat o první místo na konci sezóny. Ale vzhledem k častým nehodám a jednoduše špatné závody Ralph dosažení tohoto cíle se nezdařilo a zůstal ve stínu jeho další hvězdné bratra.

Příští období bylo neúspěšné pro Schumachera i pro celý tým. Navzdory tomu, že jedním z prvních závodech skončí jako druhý, vážnější problémy začínají: všechny výsledky týmu zrušit, protože některé porušování, a německá dostane do vážné nehodě a byl zraněn, kvůli které bude muset vynechat několik závodů. Tragická událost se děje na silnici v Americe.

Sezóna 2005 začal jako součást Toyota a působí spolu s Jarno Trulli, slavného italského závodníka. Kontrakt s japonským týmem bude podepsána na dva roky. Po promoci závit dohoda nebude, a třicet Němec opustí tým.

Na tomto, bude jeho kariéra v „Formule 1“, přijde ke svému konci. Sportovec se pokusí sám sebe v jiných kategoriích závodění.

Jak vidíte, nic vážného získal Ralf Schumacher. Fotografie zobrazují svou velmi silnou podobnost k jeho starší bratr.

Kariéra po "F-1"

V roce 2008, Němec se rozhodne jít za různých ras kategorie. Začne se účastní DTM. V první sezóně bude tým Mücke Motorsport. Vážný závodník nedosáhne výsledků a přijmout na konci sezóny pouze čtrnácté místo, na svém kontě bude jen tři úvěry.

V roce 2009, on se připojí k týmu HWA týmu. Opět se neukazuje nic mimořádného a zaujímá jedenácté místo v aktivu - devět bodů.

Následující období, znovu plní špatně: čtrnácté místo a jen tři body získal.

V sezóně 2011, Ralph dal fanouškům svůj tým hodně pozitivních emocí. Ve dvou závodech se mu podařilo vylézt na pódium. Vzal druhé a třetí místo. Podle výsledků období vykazovala nejlepší výsledky ve své kariéře a vyhrál finále na osmém místě.

A ukončil závodní kariéru sportovce jménem Ralf Schumacher. Jeho životopis, jak vidíte, má své vzestupy a pády. Bohužel, velké vítězství, nikdy se mu nepodařilo dosáhnout. 2012 se ukázalo zcela selhání. Jezdec zaznamenal žádnou pohledávku v jednotlivém případě a vzal sedmnácté místo.

Záliby Ralf Schumacher

Němčina je velmi všestranný člověk. Nikdy nebyl fixována na některých závodech na rozdíl od staršího bratra. Ve svém volném čase se rád hraje tenis a cyklistika.

Navzdory skutečnosti, že člověk je velkým milovníkem outdoorových aktivit, a někdy se preferuje, aby zůstali doma a prostě hrát vrhcáby s někým z rodiny.

Osobní život sportovec

Racer po dlouhou dobu se setkal s německým Cora Brinkmann. Ona pracovala jako modelka, stejně jako v televizi. Na podzim roku 2001, mladí lidé oficiálně legalizoval manželství. Jen o několik týdnů později, pár měl syna. Dítě byl jmenován David. Ralf a Cora byla vdaná za tři roky, a pak se rozhodl pro rozvod.

Sportovec má staršího bratra, který byl také závodník. Jmenuje se Michael Schumacher, a je to žijící legenda „Formule 1“.