Sport a FitnessOutdoorové sporty

Olga Pyleva, Životopis

Olga Pyleva - domácí biatlon, opakované vítěz Světového poháru, 6-mistr světa a vítěz dvou zlatých medailí z olympijských her. Po svatbě, vzala jméno manžela - Medvedtseva, ale většina byla vyhrána tím, že prach.

Běh na lyžích

Olga Pyleva se narodila v Krasnojarsku území v malém městečku u Borodina, v červenci 1975. V 10 letech jsem začal vážně zabývat ve sportu, a nejprve jen běžecké lyžování. Vystudovala Akademii tělesné výchovy v Omsku.

Mnoho medailí získal v soutěžích juniorů, dvakrát se stal mistrem světa v relé, získal jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile v individuálních závodech v juniorské mistrovství světa. Její učitel byl zasloužený trenér SSSR Alexander Grushin.

V roce 1996, v prašném životě to stane významnou událost - narození své dcery Daria. Vycházející z mateřské dovolené, se rozhodne jít na biatlon, lyžařské závodní související sport.

biatlon kariéra

V roce 2000, Olga Pyleva zaměřil na biatlonu soutěžích. Během několika měsíců, se stala jedním z předních atletů v zemi.

V sezóně 1999/2000, Olga poslechl Dust biatlonu pódium.

Již ve svém třetím závodě ve sprintu v Ruhpolding, Německo, získala bronzovou medaili. V konečné fázi v ruském Chanty-Mansijsku opět provedena velmi úspěšně pro debutantek. První z nich byl druhý ve sprintu, pak na třetím místě v stíhacím závodě.

Podle výsledků v sezóně se 20 místo. Tento výsledek je zvláště významné za to, že v první polovině sezóny Olga Pyleva neúčastnil.

Olympic úspěch

V roce 2002 Pyleva stal členem ruského týmu na zimních olympijských hrách v americkém Salt Lake City. První program byl individuální závod. Biatlonistka Olga Pyleva byl přesvědčen o rase, prohlašovat vítězství, první tři linii prošel bez chyby, ale poslední dvakrát minul jako výsledek zůstal bez medaile, ale na 4. místě.

5 sekund v cíli ztratila se Švédem Magdalena Forsbergová, který také zapomenutou dvakrát v posledním řádku, vítěz byl německý Andrea Henkel.

Korunka pro Dust sprintu znovu, tentokrát nezískal své medaile. Skluzu na stojanu a nízkou rychlostí jít vzdálenost povolenou obsadit pouze na 8. místo. Vítěz - ten ještě německý Kati Wilhelm - Pyleva připustil déle než jednu minutu.

Ale nevzdávejte biatlonistka Olga Pyleva, biografii, která radikálně změnila 16. února 2002. Stala se olympijským vítězem. Ačkoli zpočátku všechno nebylo růžové vzdálenost opustila 8. se zpožděním více než minutu na první střelnici udělal chybu.

Později se však bezchybné střelby a vysokorychlostní jí umožnil proniknout do vůdců. V posledním kole Pyleva šel s Wilhelm. Na zhruba 9,2 kilometrů Rus vytáhl dopředu na 5 sekund, nakonec podařilo udržet tuto výhodu. V tento den, dostala svou první zlatou olympijskou medaili.

Ale tento úspěch neskončilo biatlonistka na olympijských hrách ve Spojených státech vyhrála také bronz v týmu relé. Pyleva běží v první fázi. Baton ke svému partnerovi Galina Kukleva dala hodnost vůdce závodu. Nicméně, to nebylo možné uložit na první místo na Rusy. Kukleva zcela selhala stojanu, jít na dvou volném výběhu, a předat štafetu již 7.. Svetlana Ishmuratova a Albina Akhatova, kteří uprchli v pozdějších fázích, jak by mohly se pokusili vyřešit situaci. Výsledkem je, že tým vzal bronz.

Vancouver olympijské hry

Druhou zlatou medaili biatlonistka Olga Pyleva, jehož fotografie zdobily zatímco obálce všech novin, vyhrál na hrách ve Vancouveru. Nicméně se podařilo zazářit v týmu závodě. V relé.

Pyleva už nesla název Medvedtseva účinkovala ve třetí fázi. Sportovci na pódiu před sebou dva strávil jen dvě volné kazety.

Olga vzal část vzdálenosti přesně a uspokojivým tempem. S triumfem skončil den Olga Zajcevová. Skončil na druhém místě za francouzského týmu více než 30 sekund. Bronz šel do německého týmu.

Krůček od Světového poháru

V sezoně 2003/2004 Pyleva právem považován za jeden z vůdců světového biatlonu, každý závod potvrzující tento status.

V tomto období byla schopna získat 6 vítězství na Světovém poháru. Pro jednou jsem vyhrál závod jednotlivců a hromadný start a dvakrát sprint a provozování závodu Olga Pyleva. Fotografie sportovec s medailí v jejich rukou se začaly objevovat stále častěji. V tomto ročním období, je to opravdu tvrdit vítězství ve Světovém poháru, ale nedokázal překonat výsledky Norové Liv Grete Poiret ji. Pyleva - druhý.

Následující období jeho hvězdné představení pokračoval. Ale tentokrát Pyleva stal teprve třetím místě v celkovém pořadí ztrácí trochu německé Kati Wilhelm. Jedním z jeho hlavních soupeřů. Vítězství, které sezóny vyhrál Francouzka Sandrin Bayi.

Olga Pyleva dokončil svou kariéru v profesionálním sportu v roce 2010.

osobní život

Daria dcera byla v prachu z jejího prvního manžela, kterého se rozvedla v roce 2002. Zároveň Eugene Pylev byl její trenér.

Podruhé se provdala za slavnou biatlonistka Valery Medvedtseva, olympijský vítěz v Calgary v roce 1988 v relé.

V okamžiku, kdy se narodili má tři děti. Tento syn Arseny a jeho dcerou Julií a Olga. Ta vznikla na konci roku 2014.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.