Sport a FitnessFotbal

Rizvan Utsiev: kariéra obránce

Grozny "Terek" je považován za tým s jednou z nejlepších obranných linií v ruské Premier League. Jedním z pilířů obrany je Rizvan Utsiev - obránce, od počátku své profesionální kariéry sloužící týmu z Grozny.

Přijíždějící do "Tereku"

Utsiev Rizvan Rashitovich se narodil 7. února 1988 ve městě Argun v Čečenské republice. Jako dítě, jeho rodiče ho dali fotbalové škole v klubu "Vainakh", odkud se sportovec na chvíli pohyboval s bratrem do Chelny "KAMAZ". Po návratu do své rodné země podepsal Utsiev smlouvu s mládežnickým týmem Grozny "Terek" a v roce 2005 byl pozván na zápasy hlavního týmu.

Debut v Premier League

Debut mladého obránce v Premier League se konal v listopadu téhož roku - v zápase proti fotbalovému hnutí "Lokomotiva" kapitálu získal 20 minut hraní. Podle výsledku šampionátu v roce 2005 "Terek" letěl do první divize, kde i přes pokles v lize se Rizvan Utsiev také velmi zřídka objevil, když se dvakrát vyměnil na útěku až ve druhé sezóně.

Jako výsledek, v létě roku 2007, ruský šel na pronájem "Kavkaztransgaz-2005", mluvení ve druhé divizi ruského šampionátu, kde on byl schopen dostat dostatečné množství praxe her, zaznamenat dokonce dva cíle v 13 zápasech pro nový klub. V té době, po výsledcích šampionátu, "Terek" udělal druhý krok a získal místo v elitním ruském fotbalu, kde získal mladého obránce.

Vraťte se do elity

S návrhem do Premier League začal období formace a obránce sám. Koučující personál vedený Vyacheslavem Groznym věřil talentu hráče a dokonce i po odchodu ukrajinského trenéra pod vedením Shahina Dinijeva a Anatoly Baydachnyho zůstal Rizvan Utsiev v hlavní kleci hráčů. V důsledku toho se sezóna 2010 stala skutečnou přestávkou kariéry pro bek - poté, co vyhrál místo ve startovní sestavě, obránce se zúčastnil 25 setkání, když zaznamenal své první dva góly v Premier League, čímž narušil kapitál Spartak a Vladikavkaz Alania.

Každý rok byl zaznamenán pokrok hráče a jeho pozice ve startovní sestavě se brzy stala neotřesitelnou. V srpnu 2011 ocenili trenéři Rizvana Utsieva trenéři druhého ruského národního týmu a pozvali ho do tábora pro přátelský zápas s Běloruskem, ale fotbalisté se nikdy na hřišti nepřišli. V mistrovství Ruska R. Utsiev několikrát uznal jako hráč turné, a v "Tereku" pro jeho sebejistý zápas byl brzy vybrán kapitán týmu, který je stále.

Celkově pro jeho kariéru v Grozném klubu v době zimní přestávky v sezóně 2016/17 Rizvan Utsiev má 173 oficiálních zápasů, což je vůdce tohoto ukazatele pro celou historii týmu, stejně jako 11 asistencí a 8 gólů, z nichž dva byly Přišli do brány Krasnodaru "Kuban" a pomohli "Terekovi" v zápase s 2: 2. V současné sezoně obránce nezaznamenal branky do arzenálu, ale hrál všech 17 zápasů ruského šampionátu v plném proudu, přičemž si všiml jednoho efektivního převodu v zápase proti "Orenburgu", který dovolil Groznému vyhrát tři body.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.