Sport a FitnessFotbal

Trochu Wales - to je velké vítězství. Příběh jednoho týmu

Malá hornatá země z Walesu - je silný součástí Spojeného království. Ale Welsh se každý rok dál a dál od vlivu britské politiky ve veřejném životě i v kultuře. Tato malá země s populací o něco více než 3 miliony lidí získal celosvětovou slávu po mistrovství Evropy ve fotbale v roce 2016. Zápas Portugalsko - Wales vypadalo, bez nadsázky, po celé zemi.

Welsh fotbalisté z národního týmu byl vítán jako národní hrdinové, a není divu, protože tito stateční lidé se podařilo dokázat světu, že síla není v počtu kilometrů čtverečních, které patří k zemi, a nikoli v populaci. Je to odvaha a vytrvalost jsou charakteristické rysy národního fotbalového týmu Wales.

Historie velšského fotbalu

Wales - to je jeden z nejstarších fotbalových mocností Starého světa. Jeho první zápas týmu této země se konala v roce 1876 proti Skotsku a ztratil se skóre 0: 4.

Welsh sice mají vynikající fyzikální vlastnosti, nikdy nebyli silní v individuálních dovednostech. Všechny jejich úspěch jako tým byly založeny na kvalitní týmové hry a přísného dodržování pokynů trénujícího personálu.

Je pravda, že zvláštní úspěchy národního týmu Walesu nemohl chlubit. To nebylo až do roku 2016 - rok byl poznamenán hvězdou jménem Walesu. Tato událost právě explodovala světového fotbalu a byl s názvem pro mnoho evropských týmů jako naprosté překvapení.

kvalifikační kolo

Poprvé od roku 1958, Welsh dělal jejich cestu do finále mistrovství Evropy. Ve vaší skupině, ale na druhém místě, hned za belgického týmu, i když v osobních setkáních šance byly na straně Walesu.

Na cestě do finále mistrovství Evropy proti Walesu nechal daleko za takovými týmy jako týmy Izraele, Bosny a Hercegoviny, Kypru a Andorrou. V průběhu celého cyklu kvalifikace Welsh připustil jen 4 cílů, které je charakterizuje jako tým, který je schopen účinně bránit. A 7 gólů Bale (celkem skóroval 11) vedl tým do finále s dobrým brankový rozdíl a gólů.

Skupinová fáze: Final Stage

Jeho první zápas oddělení Series Group Chris Coleman strávil s reprezentací Slovenska. Přestože národní tým Slovenska a mezi favority turnaje není podceňovat soupeři nemohl. Již v 11. minutě zápasu, to bylo Garet Beyl otevřel skóre a vedl svůj tým do vedení. Slováci trvalo 50 minut, aby se vyrovnaly. Ale fotbal štěstí, že den byl jednoznačně na straně Welsh, a již na 81 th minut bránu Robson-Kanu vedl národní tým Walesu dopředu. Toto vítězství skóre se jim podařilo udržet až do konce zápasu, a jejich cesta k mistrovství Evropy Welsh pokračoval, které mají aktiva 3 body.

Další zápas Wales - England skončila vítězstvím Angličanů. A to i přesto, že první Welsh skóroval. Naladění na tento zápas, angličtí hráči jsou si vědomi, že Wales - jedná se o velmi ambiciózní tým, který sice nemá „hvězda“ strukturu, stejně jako angličtina, ale bude bojovat až do poslední minuty zápasu. Daniel jediná branka v 92. minutě zápasu na více šetřit anglický tým před ztrátou bodů.

A možná nejvýraznější hra, která se konala od velšského týmu v základní skupině, byl zápas proti Rusku. Welsh opět dokázal, že přišli na tento turnaj vyhrát. V první polovině herního Bale a firmy 9krát spadají do křídla vrat ruského týmu. 2 stávky skončila brankou a další Welsh vstřelil gól v druhé polovině roku. Dvě přesvědčivé vítězství povolen Wales jít do 1/8 šampionátu.

Vítězný pochod

Pro utkání proti Severní Irsko a Wales týmem se ukázalo jako oblíbený. Ale oddělení O'Neill studoval taktiku týmu Welsh a nedal velký prostor k útoku. Jen díky vlastní gól v Severním Irsku hráč Chris Coleman tým postoupil do čtvrtfinále, kde byly opět čekají na soupeře v kvalifikaci kolo - belgického národního týmu.

Zápas Wales - Belgie byl velkým zklamáním pro belgických fanoušků. Tato hvězda, která se oddělí od Belgičanů, neměl téměř žádný tým v turnaji. Belgický trenér Marc Wilmots nemůže pomoci své svěřence, když vytáhl jeden po druhém kuliček brány ok. Více než přesvědčivým vítězstvím pro Wales 3: 1 se stal senzací na mistrovství Evropy.

Ronaldo proti Bale?

Semi-final slíbil, že bude zajímavé. Zápas Portugalsko - Wales se konala s velkou podporou fanoušků z obou týmů. Tisk nazval tato hra duel Bale a Ronaldo, i když, samozřejmě, záleží na tom, jak každý z týmů bude moci přijít a dělat hloupé chyby.

Co by mohlo bránit portugalské hráče k velšské reprezentace? Nezřetelný hra v základní skupině (3 remízy), vítězství nad soupeři v prodloužení, nebo v důsledku sankcí proti jasnému a dynamický herní Bale a jeho kamarádů.

Ale Welsh příběh je u konce v tomto zápase, který oni prohráli s výsledkem 0: 2. Přes porážku, ve vlasti fotbalistů byli uvítáni jako opravdoví hrdinové, kteří otevřeli po celém světě poměrně malá země na druhé straně.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.