Sport a FitnessHokej

O tom, kolik provozuje hokejový zápas

Nařízení hokej boj má své vlastní charakteristiky. Vyšli postupně v průběhu více než dvě století historie této populární v mnoha zemích na světě hry.

Z historie hokeje na ledě

Navzdory skutečnosti, že v dílech středověkých evropských malířských grafiky a obrázků opakovaně vyskytují, ve kterých nás lidé hrají dobře známou hru, místo narození hokeje je považován za Canada. Otázka, kolik provozuje hokejový zápas, jen málo lidí se obávají, na počátku tohoto sportu. Lidé hrají hokej pro zábavu a pokud budete nudit. Ale historické prameny nám přinesl datum první hokejové soutěže, byl držen 3. března 1875 na stadionu „Victoria“ v Montrealu. A se zahájením oficiální soutěži byl rozdíl, jak dlouho to trvá hokejové hry. První dochovaný soubor pravidel hry hokeje byla založena, která byla přijata a zveřejněna v roce 1886. Později hokej Hra se rychle získal popularitu v průběhu dvacátého století, které jsou rozloženy po celé severní polokouli. Tradičně tam byly dvě hokejová škola - kanadské a evropské. A konkurence mezi nimi přispěla k rozvoji tohoto sportu. Hokejový turnaj se stal jedním z hlavních bodů programu zimních olympijských her.

Doba trvání hokejového zápasu

Mezitím hokejový zápas předpisy nebyly univerzální pro různé země a částí světa. V Evropě a Americe na začátku tohoto století je výrazně odlišná. Trvání hokejové hry bylo snadné určit, v případě, že hra končí remízou tolerována. V tomto případě je hra se skládá ze tří období dvaceti minutách doby se dvěma patnácti minutových přestávkami mezi nimi. Výpočet byl proveden pouze čistý čas přehrávání, odpočítávání bylo provedeno s stopky a zastaví, když rozhodčí z nějakého důvodu zastavil hru.

Hrát na výhru

Ale tato praxe byla dostatečně přijatelné pro velký turnaj soutěží s velkým počtem zúčastněných týmů. Remíze zápasy by vedlo ke zpřísnění soutěže na neurčito. Kromě toho, hra začíná ztrácet ostrost a hbitost. Proto je praxe hokejových soutěží po celém světě postupně přišel na potřebu hrát na konkrétní výsledek, odhaluje vítěze utkání. Losování se zastavil oblek a diváky a účastníky. V důsledku toho je třeba odpovědět na otázku, kolik provozuje hokejový zápas, prohráli jedinečnost. Zápas byl poslední k určení vítěze. Základem pravidel zůstalo stejné tři období dvacet minut. Ale v případě, že skončily remízou, týmy začaly nabízet více času. Dodatečná lhůta se nazývá prodloužení. Jeho délka je deset minut. Hrál až do prvního cíle. S cílem zostřit hru na poli na každé straně mohou být čtyři hráči namísto pěti. To dává hře dynamický a měnící se zakořeněné taktické konstrukce. Podle předpisů Kontinentální hokejové ligy, v případě, že čas navíc neodhalila vítěze, týmy i nadále třídit věci házením volných kopů - kulky. První tři z každého týmu, a pak vyhrát. A v tomto případě pouze o konečných cílech záleží na tom, kolik provozuje hokejový zápas. Kulky vypadat působivě, ale ve finále rozhodl udělat i bez nich.

Turnaje playoffs

Zvláštní ostrost a výraznost hry se dostává do závěrečné fáze mistrovství Kontinentální hokejové ligy. To je hra „on the fly“, prohrávající tým je vyřazen z další účasti v soutěži. Takže odpověď na otázku, kolik provozuje hokejový zápas v play-off, je zcela nepředvídatelný. Situace se značně komplikuje skutečnost, že v této části předpisů turnajových brání držení volné hody. Pokud čas navíc neodhalila vítěze, pak po přestávce je přiřazen další přesčas. Jejich počet není nijak omezen. Hra bude pokračovat až do vítězství. Cena za jeden z cílů v závěrečné části každý zápas může být velmi vysoká. Hra často trvá tvrdou charakter a dlouhotrvající obavy z hráčů udělat chybu a dát soupeři šanci na rozhodující výstřel. To je důvod, proč hry v play-off může být tak vyčerpávající pro hráče i pro fanoušky.

CHL záznam

Nejdelší hokejový zápas v historii kontinentálního hokejové ligy se konalo 21. března 2014 v Praze, ve čtvrtfinále play-off. Hra mezi týmy „Lion“ a „Donbass“ byl dokončen 127 minut vítězství, „Donbass“. Zápas skončil v sedmém období s výsledkem 3: 4. To je v současné době nejvyšší odpověď na otázku, o kolik minut trvá hokejové hry. Není pochyb o tom, že tento záznam je, zda má být překonán. Ale když se to stane - můžete jen hádat.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.