Novinky a společnostCelebrity

Horhe Lorentso: životopis a osobní život

Horhe Lorentso se narodil 4. května 1987. Přes svůj nízký věk, chlapec byl schopen dosáhnout značného úspěchu díky své účasti v motocyklových závodech. Nicméně, jak se Jorge uskutečnil svůj sen, učíme se z tohoto článku.

Dětství a dospívání

Horhe Lorentso (plné jméno Horhe Lorentso Guerrero) se narodil ve městě Palma de Mallorca, Španělsko. Od raného dětství, rodiče si všimli jeho syn touhu po extrémních sportech. Být velmi mladý, Jorge začal vzít zájem o motocykly a vše, co s nimi souvisejících. Naštěstí, rodiče nebránila poznání Syna v terénu.

Tento pozitivní reakce od mámy a táty vysvětlit tím, že otec motocyklový závodník v garáži měl motocykl, který Lorenzo Sr. dálku rodné. Možná, že muž chtěl realizovat, když něco nepřijde opravdové naděje s pomocí svého syna?

Kromě toho, senior Lorenzo již dlouho živil opravy auto a motocyklů. Z tohoto důvodu nebylo těžké dát trochu Jorge za motocyklu kola a ukázat, zvídavé dítě veškerého poznání vrčící technologie.

první závod

Horhe Lorentso, jejichž fotografie lze vidět v tomto článku, debutoval v závodě na jeho narozeniny (15 let). Toto je minimální věk v tomto sportu.

Je třeba poznamenat, že sláva Lorenzo však okamžitě přijít. Před rokem 2007, Jorge zůstal ve stínu, a že jednoho dne tento chlapec bude světově proslulý motocyklový závodník, kdo si nedokázala představit.

A po nějaké době začali vyhrát vyhrává jeden po druhém. Teď tam byl mladý sportovní arzenál má 9 vítězství nad soupeři.

Mistrovství světa

V roce 2007, Horhe Lorentso vyhrál svůj první šampionát konal v Misanu. Pak z důvodu mladého motocyklový závodník to bylo už 16 výher (v té době byl dopředu pro nejvíce vyhraje dva slavní španělští sportovci Sito Pons a Dani Pedrosa, který byl považován za neporazitelný).

Říká se, že Lorenzo provedl ve třídě 250 ccm. V této kategorii je považován za nejlepší na světě.

V roce 2008 motocyklový závodník podepsala smlouvu s Yamaha MotoGP. Lidé se často ptají, kdo se stal partnerem a hlavním soupeřem Jorge. Odpověď je jednoduchá: je to Valentino Rossi - zkušený motocyklový závodník, známá ve Španělsku jako neporažený a nepokorimy.

Ty by neměly přehlížet skutečnost, že Yamaha MotoGP v době, kdy byl vystaven finančním obtížím. Slavní a úspěšné motocyklové závodníky opustil tým po dlouhou dobu a nové talenty po dlouhou dobu se na obzoru neobjeví. Toto nešťastné období trvalo, než on byl podepsán k mladé sportovce.

Takže, Valentino Rossi a Horhe Lorentso byly považovány za svým týmovým kolegou a hlavním soupeřem. Takže v roce 2009 na další závod vyhrál zkušený Rossi, a do roku 2010 tvrdohlavý Jorge před ním přichází do cíle jako první. Toto vítězství bylo pro mladého jezdce fatální.

zranění

Navzdory skutečnosti, že Lorenzo byl ve vedoucích pozicích, někdy je třeba dokončit první řadě zabránit nehodě na dálnici, kde je nejvíce nešťastné Jorge. Takže v roce 2008 v Grand Prix USA, spadl na kole při rychlosti přesahující 100 kilometrů za hodinu. A 3 měsíce před závodem, Lorenzo utrpěl vážné zranění při Velké ceně Číny. Nazývá se nehoda sportovec na přesnost na trati. Toto rozhodnutí ovlivnilo závod jako Jorge. sportovní rychlost se výrazně snížila, respektive pozice vedoucích také začaly padat tabulky.

další pokrok

V průběhu doby, Horhe Lorentso stal se více asertivní. To označilo touha vyhrát v roce 2010 dělal sportovec vyhrál 9 závodů. Vzhledem k tomu, ze tato Jorge zaznamenal rekordní počet bodů - 383. Stálá závodník soupeře Valentina Rossiho v roce 2011 přejde na Ducati týmu. Od té chvíle kluci bojují za vítězství v jednotlivých týmech.

V roce 2001, Jorge bojovat o vítězství s Keysi Stounerom. Ale bohužel, Lorenzo dostává jen na 2. místě a získal jen 260 bodů za sezónu. Australský jezdec šampionátu těžce poraněnou ruku. Kvůli zranění, Jorge se nepodílí na příští sezónu.

V roce 2012, Horhe Lorentso, jejíž životopis je popsána v tomto článku, je zapojen do MotoGP a dostane svůj druhý titul vítěze. Hlavní rival v závodě atlet se stane Dani Pedrosa.

V roce 2015 se jezdec dostane svůj třetí titul MotoGP World. Ale bohužel, jak hlasoval Jorge se na třetím místě za Valentinem Rossim a Marc Marquez.

zajímavosti

• Pokaždé motocyklový závodník nedokončí závod, vystupuje v šatně jakási tance, který simuluje astronauta na Měsíc ven. Takže po další kontrola, který vyhrál Jorge začal tančit na veřejnosti. Podle motocyklového závodníka, že přetekl emoce, a tak se rozhodl ukázat svou radost všem fanouškům. Teď je to trochu tradice pro něj.
  • Je známo, že Horhe Lorentso - muž s velkým srdcem. Mladý muž daroval obrovské štěstí, že lidem postiženým zemětřesením na Haiti v lednu 2010. Tento zákon známý motocyklový závodník ukázal svou lásku k lidem a dokázal, že peníze v životě člověka - není nejdůležitější.
  • Jorge miluje trávení volného času hraní videoher. Takže, jeden z bojovníků slavné hry pojmenoval motocyklový závodník. Tento nápad přišel do tvůrců, když někdo objevil, že je helma Jorge připomíná helmu charakteru. Říká se, že řidič sám popírá tento zhoubný chuť na hrách, vysvětlovat „návykové“ novinářům, že zábava je to prostě není dost času.
  • Je známo, že Lorenzo dostatečně pevně fungovat během závodu. To říká, že mnoho sportovců uchazečů. V reakci na takové komentáře motocyklový závodník říká, že na trati mají k riziku: někoho, aby ve větší míře, a některé méně.
  • Málokdo ví, že Lorenzo dětský sen stát se hercem. Tak, jeho první filmový debut byl obraz „Red Eagle“. Podle Jorge, jeho očekávání nebyly splněny. Řekl, že příliš dlouhé a únavné.
  • Otec motocyklový závodník poprvé dát synovo kole do 3 let.
  • Všechny jejich soutěže Jorge má bonbón do úst. Tento neobvyklý zvyk vzhledem k tomu, že hlavním sponzorem týmu Lorenzo je společnost „Chupa Chups“. Motocyklový závodník sám tvrdí, že nemá rád sladké dětství.

Osobní život racer

Horhe Lorentso, jejichž osobní život již dlouho zahalen tajemstvím, opakovaně tvrdil, že prostě nemá čas na vážný vztah. Koneckonců, jeho hlavní vášní byl vždy závodění. Nicméně, nedávno vyšlo najevo, že sportovec se setkává s Elenou Morales - italský model, moderátorka a herečka. Horhe Lorentso a jeho přítelkyně jsou často vidět na večírcích a pláží dohromady.

Lorenzo si přál další vítězství v závodě a hodně štěstí ve vašem osobním životě!

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.