Novinky a společnostProstředí

Formule 1. Grand Prix v Soči: všichni vítězové

U 2014 olympijských her, které se konaly v Soči, bylo rozhodnuto vybudovat v městské závodní dráze. Závodní dráha se nachází na území města olympijského parku. Před olympijskými hrami ve městě došlo k několika událostem, aby se zvýšil zájem o auta se klene na území Ruské federace. V zimě 2013 město Soči, navštívil Berni Ekklstoun, sledovat průběh stavebních prací na trati.

První Grand Prix Formule 1 v Rusku: Soči 2014

První závod na trati se konal v polovině září 2014 týden před oficiálním otevřením cesty. Po jednom měsíci okruhu vzal jednu z etap Formule 1 série. Podle výsledků Grand Prix v Soči 2014 vítězství v náročném boji podařilo získat Lewise Hamiltona. Stříbrný medailista ze soutěže byl týmový kolega Hamilton pro „Mercedesu německý pilot Nico Rosberg. Na třetím místě skončil Fin Valtteri Bottas. Ukázalo se nejrychlejší čas v jednom z kruhů první GP vzorce 1, v Soči, hnací poslední 5848 metrů za minutu 1,40,896.

Den před závodem tito piloti ve stejném pořadí dokončil kvalifikaci. Brit Dzhenson batton a ruský Daniil Kvjat v sobotní kvalifikaci byly pořízeny ve 4. a 5. místa. V závodě Button neděli zopakoval kvalifikační výsledek, ale Kvyat byl na 14. pozici.

Grand Prix 2015

Druhý Velká cena vzorce 1, v Soči se konala v roce 2015. Na základě kvalifikace vzal první místo Nico Rosberg. Druhý pilot, který měl příležitost začít s první pole byl další pilot, „Mercedes' Lewis Hamilton a třetí byl Valtteri Bottas. To znamená, že druhá sezóna v řadě první tři místa v sobotní kvalifikaci se stejné jezdce, ale piloti „Mercedes“ vyměňují své posty.

V neděli, vítěz Grand Prix formule 1 v Soči byl druhým rokem v řadě Brit Hamilton. Druhý byl Němec Sebastian Vettel, představující „Scuderia“, a třetí místo byla pořízena mexické Perez. Německý ukázal nejrychlejší kolo čas - 1,40,071 min.

Nico Rosberg, který v sobotu získal pole position, byl nucen se dokončit závod předčasně kvůli poruše plynového pedálu. Valtteri Bottas, který startoval ze třetí pozice, měl nehodu a nedokončil, ale počítal 12. místo jako Fin řídil 90% meze.

Formule 1 v Soči v roce 2016

Táhne nejpopulárnější na světě se konal v Soči trati již potřetí v řadě v roce 2016. První dvě místa v kvalifikačním závodě v sobotu vzal Němců Vettel a Rosberg. Třetí a čtvrtá byli Finové Bottas a Räikkönen uvedeném pořadí, a 5.místo odešel do brazilského Felipe Massa.

V neděli v závodě vyhrál pilot „Mercedes' Nico Rosberg. Druhý byl Lewis Hamilton, který dosáhl na druhé místo z desetiny. Pátý byl Felipe Massa a Finové si vyměnili - Raikkonen vyhrál medaili závod bronzové a Valtteri Bottas zbylo z pódia. Vítězem závodu Nico Rosberg byl autorem nejrychlejší kolo, kolo po ujetí 52 minut 1,39,094.

Grand Prix 2017

V dubnu 2017, čtvrtý v posledních 4 letech Grand Prix formule 1 v Soči. Na základě kvalifikací pole position Vettel vyhrál Němec s „Ferrari“. Kimi Raikkonen obsadila druhé místo. Od druhé linie začala Valtteri Bottas a Lewise Hamiltona, který převzal 3. a 4. místa, resp.

Grand Prix formule 1 v Soči v roce 2017 vyhrál Fin Bottas, který se přestěhoval do „Mercedes“, po skončení kariéry Niko Rosberg ohlášené. Partner Valtteri tým britský jezdec Lewis Hamilton dokončil závod na čtvrtém místě. Mezi tyto dva piloti „Mercedes“, se nacházejí dvě „Scuderia“ auto - Sebastian Vettel byl druhý a Kimi Raikkonen skončil třetí. Nejlepší čas kola byla stanovena na 49-kolo Kimi Raikkonen - 1,37,844 min.

Takže ve 4 letech Grand Prix formule 1 v Soči pokaždé vítězství byl slaven řidiče „Mercedes“ tým - Hamilton dvakrát a jednou - Rosberg a Bottas.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.