Sport a FitnessVodní sporty

Daria Ustinova: plavání jako test síly

Olympijské hry v Riu stal notoricky známé dopingové skandály a nepřijetí mnoho ruských sportovců. Ruský plavec Yulia Efimova byl nejprve vyloučen a pak oprávněná, ale jít ven na stopě bazénu, zažil tvrdý psychologický tlak ze strany konkurentů a davu. V podobné situaci byl i mladý naděje plaveckého týmu Daria Ustinova, pro které Rio se také stala bojištěm za právo jít na start. Nicméně, v sedmnácti letech se vypořádalo dobře s obtížných podmínkách a ukázal dobrý výsledek, skončil na čtvrtém místě.

začátek

Budoucí hvězda tohoto sportu se narodil v malém městě Kamensk-Uralsk, ve Sverdlovské oblasti. Koupání v životopise Daria Ustinova objevily značné míry v důsledku nepředvídaných okolností. Jako dítě, ona trpěla bolestmi zad a lékaři radil svým rodičům posílat své dcery plavat s cílem zlepšit jejich zdraví. Naštěstí fyzikální data Dashi, který byl především ve třídě, mohou počítat s dobrými výsledky. Pokrok byl evidentní dívka, ona se brzy stala nejsilnější ve věkové kategorii.

První hlavní turnaj pro ni byl Evropský festival mládeže, který se konal v Turecku v roce 2011. Navzdory skutečnosti, že se soutěžilo se soupeři již několik let starší než ona, Daria Ustinova, plavání, pro něž se stal povolání opustil slunnou Turecku se sadou tří ocenění. Dokonce i tehdy trvalo tvar přednost disciplínu, obzvláště dobře se vznášela na zádech, kde dal ty nejlepší výsledky.

Průlom do elity

Idol mladé plavce byl slavný Anastasia Zueva. A ve věku čtrnácti člen týmu Sverdlovsk Region Plavecký Daria Ustinova jsem měl možnost setkat se s vlivným atlet v přilehlých stopách. Zástupci zápas dvou generací se konal v ruském šampionátu v roce 2012, který získal více zkušený Zueva. Nicméně, Daria pracoval jako blázen v tréninku, snadno porazil všechny záznamy mládeže a slibuje, že růst do vážného šampiona.

Ve stejném roce v červenci koná pátý World Sports Games „Děti v Asii“. Již vážný sportovec Daria Ustinova, plavání, který se stal skutečným povoláním, s obrovským náskokem před všemi svými soupeři. Díky této soutěži, šla se sadou zlatých medailí.

Byly získal vítězství v sm zpětným zdvihem 100 a 200 a 4x100 štafeta ve freestylu a 4x100 polohová štafeta.

dospělí vítězství

Ve věku patnácti let Daria Ustinova, koupání v Rusku, bez kterých je obtížné si představit, začátek vyhrát u dospělých turnajích. Stala se mistryní v 200 m zpětným zdvihem. Stala se také vicemistr ČR v komplexním štafetě v národním týmu Sverdlovské oblasti.

Mít vyhrál několik důležitých vítězství v Poháru Ruska Daria Ustinova získal vstupenku na mistrovství světa v Barceloně. Kvůli zranění Anastasia Zueva, který byl za své vzory, mentoři tým dal Dasha k účasti na polohová štafeta. Debut otočil ohlušující: patnáctiletá dívka se podařilo, aby se stal mistrem vice-svět ve složení svého týmu.

O rok později získala individuální ocenění a vítězství na mistrovství Evropy v Berlíně na svém oblíbeném vzdálenosti - 200 m znak.

Zároveň doufáme, že na národní sport čelí poměrně lhostejný postoj k jeho rodném městě. Kamensk-Uralsky, kde bydlí, Daria Ustinova ani mít přístup k bazénu a musel koupit předplatní jízdenky z obecných důvodů, trénink s běžnými milovníky koupání. Příležitosti k vážným tréninku se objeví pouze na soustředění v Jekatěrinburgu, Moskvě nebo v zahraničí.

Daria Ustinova těžké plavání na olympijských hrách

Jedním z vrcholů her v Riu je příběh s diskvalifikaci plavce Yulii Efimovoy a jeho následné rehabilitaci. Stejný osud postihl Daria Ustinov, ale zůstal ve stínu slavnějších přátel v týmu. Už je ve výcvikovém táboře v Riu, Daria věděla, že nebylo umožněno soutěžit kvůli podezření z dopingu.

Rodiče nezletilého dívce podala žalobu k rozhodčímu soudu a získat spravedlnost.

Nicméně, tento příběh není marná. Ustinov byl psychicky vyčerpaný všechny tyto potíží, navíc měl málo času na přípravu. Přesto se dařilo a jeho koruna dvuhsotmetrovke na zadní straně byl čtvrtý a zastavil jeden krok krátký medaile. A výsledek byl bronzový medailista na celou sekundu méně osobní rekord Darya.

V každém případě, Ustinov je super vyrovnat se s okolnostmi, a dařilo v jeho prvních olympijských her.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.