Daniel Cormier: championship věk není překážkou!

Smíšená bojová umění - je relativně nový sport, který však získal miliony svých fanoušků po celém světě. Netřeba dodávat, že stejně jako v jakékoliv jiné sporty, MMA se může pochlubit i jejich „hvězdy“, z nichž jedna právem považovány za americkou Daniel Cormier.

Louisiana titanium

Daniel Cormier se narodil 20.března 1979. Rodné město je pro něj Lafayette, která se nachází ve státě Louisiana. Otec a matka budoucnosti v době, kdy se sportovec s názvem Josef a Odri Korme. Navíc, náš hrdina má více domorodce: Felicia (sestra), Joseph (starší bratr).

Již během studií na střední škole, Daniel velmi vážně ponoří do třídního boje. Díky své vytrvalosti se mu podařilo třikrát, aby se stal mistrem mezi školami v celém státě. Jít na vysokou školu, Cormier zvýšili počet vítězství v jejich boji. Všimněte si, že po celou tu dobu, když jen dvakrát utrpěl porážku. Po střední škole, Daniel Cormier stává Colby Community College studenta. To bylo během student byl schopen stát se dvojnásobný mistr národní mistrovství v zemi.

wrestling kariéra

Po promoci Cormier nevzdala boj a pokračuje to. Byl i na mistrovství světa tým včetně jeho země freestyle zápas, která se konala v roce 2007. Cormier také zúčastnil olympijských her v roce 2008, ovšem nevyhrál nic.

Kromě toho, bojovník v lize hrál pod názvem Real Pro Wrestling, kde byl schopen stát se první a, jak se ukázalo na konci, jediný šampion kategorie 211 liber.

Výkony v MMA

Daniel Cormier začal stoupat k vrcholu smíšených bojů v podpoře Strikeforce. Již ve svém debutu American vyhraje Garri Freyzera, a ne na body, ale technický knockout. Druhý zápas byl úspěšný i pro Cormier. Porazil knockout Dzhona Divayna.

Na poslední den měsíce července 2010 Daniel vyhraje titul XMMA v super těžké váze kategorie. Chcete-li to, co potřeboval vyhrát Lucas Brown. Po pouhých dvou týdnech Cormier vítězí znovu. Tentokrát se vzdal titulu mistra v turnaji KOTC: hrozícího nebezpečí. protichůdný jsem ho Toni Dzhonson.

Ochrana rank nejlepší bojovník na verzi XMMA Korme Daniel, jehož hmotnost byla vždy Bole 90 kilogramů, které se konalo v listopadu 2010. Jeho soupeř byl Novozélanďan Soa Paleley. Jeho další boj v kleci Cormier byl držený na akci Strikeforce, který vyhrál na body Devin Cole.

Úspěch v Grand Prix Strikeforce Heavyweight

První vážný boj na nejvyšší úrovni Cormier vs. Dzheffa Monsona drží a vyhrál ji. V září 2011, „Chernyy Fedor“ (přezdívka Cormier) knock out bojovníka z Brazílie, Antonio „Big Foot“ Silva, takže americká ponechán v turnajovém finále. Konečná bitva o Daniel byl také vítězný. Získal rozhodnutí z legendy MMA - Josh Barnett.

Smlouva s UFC

Po Strikeforce zanikla Cormier podepsala dohodu s největším na světě v prosazování MMA - UFC.

Debut v organizaci padl na 20. dubna 2013 v rámci boje proti Frank Mir. Daniel vyhrál na body. Po tom, bývalý olympijský zápasník má další tři vítězné bitvy a dostane právo bojovat o titul. Začíná aktivně podporovat boj, "Dzhon Dzhons -. Daniel Cormier"

Náročné titul s tyranem

04.01.2015 byl boj v předehře, která byla hodně mluví a skandál. „Dzhon Dzhons - Daniel Cormier“ - souboj, který má ve svém jádru hlubokou osobní nechuti stíhaček. První tři pětiminutové bitva nesměl odhalit někdo je jasnou výhodou. Cormier déle porazit ruce a Jones - nohy. Ve čtvrtém kole, úřadující mistr přesunuta dvakrát vyzyvatele na zem, ale dvakrát velmi rychle zpět do regálu. Na konci boje Cormier podařilo dosáhnout hodu, který opět ukázal, že soupeři jsou si rovny. Přesto na konci boje Jones dokázal obhájit svůj pás, který poté, co byl zbaven určité časové období.

osobní tragédie

Boj proti Daniel Cormier - je, samozřejmě, ne celý život. Voják je ženatý a má děti. Ale, bohužel, 14 června 2003 tam byla hrozná tragédie v jeho rodině - při autonehodě zabil svou tříměsíční dceru. Kromě toho došlo k nehodě, protože Cormier dcera seděla v autě kamarádům, protože jeho auto porouchalo klimatizaci. Nicméně i přes tento smutku, Daniel nevzdal a nyní se věnuje všem vítězství svého zesnulého dcerou.