Sport a FitnessExtrémní sporty

Skeletonist Alexander Treťjakova. Foto. vyznamenání

Rusko je známý pro svou lásku k sportu. Obzvláště populární v zemi, hokej, fotbal, krasobruslení. Jména slavných ruských sportovců rozezní po celém světě. Jsme hrdí na naše mistrů, včetně Evgeniy Plyuschenko (krasobruslení), Oleksandr Treťjakova (skeletu), a mnoho dalších, pro které Shromážděné vybavené plnohodnotným tribuny fanoušků a sportovní nadšenci.

Ruská kostra udává tempo světových sportovních

V posledních letech se zvyšuje popularita začala získat nové druhy sportu. Mezi nimi - kostry. Tento zimní sport. Připomínající svahu na saních - ruské lidové zábavy. Sportovec jezdí ledovým korytem ve zvláštním rámu. Se provádí v několika závodech, jehož výsledky určí vítěze.

Je potěšitelné si uvědomit, že ruská kostra v okamžiku, kdy je na vrcholu popularity. A hrdosti, mistr světa ve skeletu - našeho krajana. Aleksandr Vladimirovič Tretyakov na olympijských hrách v Soči vyhrál první místo. Jeho vítězství se zapsal do historie. On - příklad pro mladší generaci. Naší chloubou. Naše budoucnost.

„Ruská raketa“

Ruský sportovec a naděje domácích skelet opět potvrdil svou přezdívku. „Ruská raketa“ - jak to bylo voláno na olympijských hrách v Soči. Od počátku hry, které mají být považovány za budoucí vítěz a věří v jeho vítězství. 14.února 2014 byl první den soutěže, které se zúčastnilo Alexander Treťjakova. Jeho životopis byl pak získal nové významné datum, jak byl schopen vynikat a slouží k vyhrát nabídku.

První rekord hřiště a zkontrolovat záznam patřila jemu. 55,95 sekundy - tak to trvalo „let“.

Druhý závod také identifikoval vůdce mladého sportovce. Více než půl minuty, když předstihl svého hlavního soupeře z Lotyšska.

Třetí závod - fenomenální čas 56,28 sekundy. Za čtvrté - jako jasný vůdce. Celý závod, neměl dovolit žádné emoce, aniž by na okamžik odpočinku. Teprve po konečném Alexander Treťjakova, když si uvědomil jeho vítězství, usmál široký, „Gagarin“ úsměv.

Hall zařval - vítězství Alexander byl poskytnut. Řečniště řádění. „Rusko - Champion“, „Forward, Russia“ - ohlušující hukot audienční síně ohlašoval vítězství ruského sportovce. Začalo to hodina velikého Alexander Treťjakova. Champion zvedl do náruče a odnesl do tribuny. Objetí, polibky, slzy radosti, podpisy - to znamená, že cena za velké vítězství. Upřímné díky očích Rusů - to je hlavní cena pro titul.

Alexander Treťjakova. Biografie atleta

Než se stal světově proslulý mistr, Alexander byl pravidelným obyvatelem Krasnojarsku. Pochází z jednoduchého, milující rodiny sportu. Otec učil od dětství malého Sasha hrát hokej a fotbal. Vyrostl klidné, přátelské a dobře vyvážený člověk. Miluje rybaření a podobně jako všichni kluci vyrostl na počítačových hrách. Rád historii a archeologii.

Alexander - velmi sečtělý člověk. Kniha byla jeho první opravdový přítel. Knihy s dobrodružství, fantazie, detektivové vždy stál na jeho polici.

Chystáte se do vysoké školy, budoucí mistr upozornil na bobová dráha. Sasha měla vysokou rychlost běhu, takže tento sport na dlouhou dobu ho přitahovala. Permanentní a trvalé školení, touha zcela chytil chlapce. Ale aby se stal boby Neuspěl - Alexander není kategorie správná váha. Bohužel, všemi dostupnými prostředky nebylo možné získat potřebnou váhu. Dream musel odejít.

Jednoho dne, když se v lotyšském městě Sigulda, Alexander válcované na dálnici ve skeletu. Vysoká rychlost klesání, neuvěřitelné emoce zachycené sportovec. Byl vážně zajímají o sport. Takže v roce 2003 se začala stoupat na Olympus budoucího šampiona.

Okamžitě ukázal dobré výsledky v tréninku a soutěže. Není divu, že za 19 let, Alexander vzal národní tým. Tvrdě pracuje na sobě, neustálé zlepšování úrovně dovedností vedlo k logickému výsledku - Sasha vzal olympijský tým. 2006. Olympijské hry v Turíně. První mezinárodní soutěž. První emoce. Noví přátelé. Alexander skončil 15.. Ale to ho jen urychlil do nových výšin. Pracoval tvrdě, oprava chyb, získané zkušenosti. Vpředu byl dlouhý trénink.

Alexander Tretyakov - vítěz!

A teď získal titul „Mistr Evropy“ v roce 2007. 5. místo na mistrovství světa v roce 2007, 9. místo - World Cup 2008, čestným bronz na mistrovství světa v roce 2009.

2010. Olympijské hry ve Vancouveru. Alexander Treťjakovská zúčastnil ruský tým. Hledá v Bez ohledu na to měl vyhrát titul a očekávání fanoušků. Dobrý přístup, úspěšný vstup vedl Alexander na třetí místo výhry. Výsledek předčil veškerá očekávání. Ani trenér ani Alexander sám nečekali tak dobrý výsledek. Zároveň postavil svůj osobní rychlostní rekord.

Pak tam byla stříbrná medaile na mistrovství světa v roce 2011 a třetí místo na mistrovství Evropy ve stejném roce. Zasloužené zlato Alexander Treťjakova byla přijata na Světovém poháru v roce 2013.

Osobní život sportovec

Sportovec se neustále pracuje na sobě v tréninku neumožňuje jediné shovívavost, neustále rozvíjí svůj legendární dovednost - nejrychlejší start. Sportovec ještě dost mladá, i když, jak statistiky ukazují, hvězda kostra - mistři ve věku asi 40 let. Takže před Alexander skvělou budoucnost s velkými vítězstvími.

Je těžké si představit svět, v každodenním životě. I když je milující otec a manžel. Jeho druhá polovina - žena Anastasia - bývalý atlet. Ona byla také zapojena do saní. Manželka plně podporuje a souhlasí s atletem jeho „nomádské“ životní styl. Jako bývalý skeletonistka, že chápe, jak důležitou konstantu Alexander poplatků a školení. Sportovec je téměř žádný volný čas. Možná to je důvod, proč ve svém prostředí žádný věrní přátelé. Ale to asi spoluhráče podpory.

2013 byl velmi významný pro sportovce, Alexander měl dceru, Evu. Je to díky rodině pohodlí, harmonie a podpory původních obyvatel, Alexander dosáhl takových výšek na olympijském pódiu.

Při nízkých mistra domova ve městě Krasnojarsk, a jsou hrdí na jejich slavný krajan. průvodce pole pro zasloužený úspěch ve sportu dal mistr 3 miliony rublů.

Sports - to je život!

Alexander opakovaně nabídl odstoupit od tohoto velkého sportu. Aby se stal politikem, aby se připojily k olympijský výbor, ale Alexander nemohl zradit své ideály a připravit zemi na mistra. V současné době žije ve svém rodném městě, získal vysokoškolské vzdělání.

Ani sláva, ani peníze, neměl žádný vliv na povahu a vytrvalosti Alexander. On je nyní aktivně připravuje na příštích olympijských hrách v roce 2018 v Pyeongchang (Čína). Slíbí splnit očekávání v zemi a jejich fanoušky.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.