Novinky a společnostCelebrity

Larisa Ilchenko: biografie a kariéra

Ilchenko Larisa Dmitrievna - legendární ruský plavec. Je to jeden z nejvíce zdobených a populárních sportovců Ruské federace.

Larisa Ilchenko: životopis

Legendární plavec se narodil na podzim roku 1988 ve městě Volgograd. Od útlého věku, bylo jasné, že bude sportovec, protože vyrůstala velmi aktivní dítě. Rodiče budoucího olympijského vítěze již ve věku čtyř a dal jí plavat. Následně Larisa Ilchenko, koupání, u nichž byl smysl života, ke studiu na sportovní škole, kde bude první trenér Ivanov Aleksandr.

V roce 2003, dívka odeslána na sportovní soutěže a vyhraje jeho první významné ocenění. Ve stejném roce se stalo stranou ruského šampionátu mezi juniory a také vyhrál několik medailí tam.

Na čtrnáct let stará dívka je již mistr sportu, což naznačuje, že plavci potenciál. O dva roky později, když jí bylo teprve šestnáct, stává mistr sportu mezinárodní třídy a vyhraje Světový pohár v Dubaji. Je všeobecně známo, že to bylo po tomto vítězství, začal svou profesionální kariéru dívka. Ve skutečnosti to začalo o něco dříve.

profesní životopis

V roce 2004, Larisa Ilchenko fotky, které můžete vidět v článku, obdržel zlatou medaili za vítězství v relé na národní mistrovství. Později bude předkládat titul ruského šampiona v plavání na volné vodě.

V roce 2005, plavec opět úspěšně účastní mistrovství Ruska, ale hlavní úspěch stává Světový pohár vítězství v Montrealu.

Asi jen málokdo čekal, ale rok 2006 se ukázalo neuvěřitelně úspěšný Ilchenko. Ona byla schopná vyhrát dvě zlaté medaile na mistrovství světa v Neapoli. Získal bronzovou medaili na mistrovství Evropy v Maďarsku, se mu podařilo, aby se stal majitelem zlata na ruském šampionátu. Dalším úspěchem v roce 2006 - se stal nejlepší sportovec plavec planetu v otevřeném moři. Během příštích dvou let se dostanou opět toto ocenění.

V roce 2007 Larisa Ilchenko vítězí opět na mistrovství světa v Melbourne vyhrál jen dvě zlata: první - ve vzdálenosti pěti kilometrů, druhá - ve vzdálenosti deseti kilometrů. V mistrovství země je opět vyhrát několik zlatých medailí a jednu bronzovou.

Rok 2008 bude velmi náročný rok pro mladé sportovce, a to především kvůli olympiádě v Pekingu. Kromě dívce olympijských her ve dvaceti získal dvě zlaté medaile na mistrovství světa v Seville, stříbrnou medaili na mistrovství republiky a zlato na mistrovství světa.

Olympijské hry

V době, kdy Larissa soutěže to bylo jen dvacet let. Pak Ilchenko byl jeden z nejsilnějších plavců na světě. Vzhledem ke své výkonnosti v posledních letech, to byl jeden z hlavních uchazečů o vítězství v dlouhodobém vodě. Na konci toho, co se stalo, ze vzdálenosti deseti kilometrů Larissa získal zlatou medaili. Po obdržení ocenění, ona se stala první ruský atlet, kdo to udělal.

Pro úspěšné jednání olympiáda Ilchenko získal státní ocenění - Řád přátelství.

Po letních her se stala žijící legendou ruského navigace. Málo podařilo dosáhnout takové výšky, který získal plavec na dvacet let.

Stojí za zmínku, že v příštím roce sportovec opět šel do mistrovství světa, ale podařilo se mu vyhrát jen stříbro. Mistrovství světa se konalo v Římě.

Osobní život legendárního atleta

V roce 2012, Larisa Ilchenko ženatý plavec Sergei Perunina. Sergej získal stříbro na mistrovství světa v roce 2010 a zlato v kontinentální soutěži v Budapešti. Mladí muži se znali od devíti let, ale nikdy podezření, že jejich osud je možné připojit.

V roce 2009, sportovci začali chodit, a to trvalo až do roku 2012, kdy bylo rozhodnuto o legalizaci manželství. Slavnostní akce se konala v pozdním létě. Ihned po svatbě, sportovci šli na výlet do Dominikánské republiky. Výlet byl dar s přáteli, což Larisa pamatuje laskavě k tomuto dni.

Po svatbě, Larisa Ilchenko narodila dcera. Dívka jménem Marii, a ona byla první dítě v rodině plavců.

Rodina žije v rodném Volgogradu. Larisa a Sergey jsou odhodlány trénovat mladé sportovce v jednom z místních sportovních zařízení.

Ocenění a úspěchy atletky

Přes svůj mladý věk, Larisa Ilchenko podařilo vyhrát řadu ocenění. Její kolekce je nejen medaile ze soutěže, ale také mnoho osobních ocenění. Podle mnoha sportovních analytiků a statistiků, se stala jednou z nejúspěšnějších sportovců jednadvacátého století.

V historii Ruské federace je jedinou plavec, který dokázal vyhrát osmkrát na mistrovství světa. Možná, že toto číslo budeme muset zvýšit, ale v dvaadvaceti, dívka začala mít zdravotní problémy, které jsou nuceny zastavit účinkování na profesionální úrovni. Navzdory tomu, Ilchenko dal plavání téměř osmnáct let, a je hoden úcty a chvály.

Plavec je několikanásobný vítěz a medailista státní úrovni soutěže: olympijský vítěz v roce 2008, je několikanásobný vítěz světa nebo mistrovství Evropy.

Mezi státních vyznamenání mohou upozornit na výše uvedené Řád přátelství, získané po Pekingu.

Nejvýznamnějším úspěchem jeho Larisa říká, že její název turnaje plavání ve volné vodě byl pojmenován.

Nelze ignorovat fakt, že dívka 16 let se stal ctěná Mistr sportu v Ruské federaci.

Stručný popis osoby

Larisa Ilchenko - jedna z nejúspěšnějších závodníků v historii post-sovětském Rusku. Kariéra začala brzy, ale kvůli zranění přinutil ho zastavit. Ona je milující matka a manželka. Uvedeny v klubu CSKA působí a pravidelně vystupuje na soutěžích městské, regionální a státní úrovni.

Díky za váš úspěch dívka vyjadřuje její první trenér Aleksandru Ivanovu a Zakharov Vladimir, který pracuje s ní za posledních několik let.

závěr

Obecně platí, že taková kariéra může jen závidět, protože ne každý dosáhne takového úspěchu ve svém životě, který učinil Larissa Ilchenko na dvacet osm let.

Olympijský vítěz snem je jednoho dne otevřít své vlastní sportovní školu, ve kterém vyrůst skutečné mistry.

Legendární atlet je idol milionů, a to nejen ve svém rodném Volgogradu, ale i po celém světě. Larissa chce napsat knihu, ve které chce, aby nám řekli o svém způsobu života.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.