Sport a FitnessFotbal

Eremin Mihail Vasilevich - CSKA brankář. Životopis SSSR mistr

Bohužel, k dnešnímu dni, ruští hráči nejsou dostatečně silné a high-end, které nejsou v poptávce v předních evropských šampionátů, takže každý mladý talent spadá pod velkou pozornost všech milovníků tohoto sportu. To samé se stalo s mladým brankářem Mihailom Ereminym, který mnozí zdálo představit nástupce velkého Lva Yashina. Ale jaký byl osud tohoto hráče? Bohužel, bylo to velmi smutné.

Eremin Michail byl zabit při autonehodě ve velmi raném věku, takže se nepodařilo dosáhnout velkých výšek ve fotbale, ale před ním nabízí neuvěřitelnou budoucnost. Pokud jste neslyšeli o této mladé hráče z konce osmdesátých a počátku devadesátých let, pak byste si měli přečíst tento článek. Obsahuje informace o talentovaného brankáře, který právě začíná odhalit svůj talent, když ho předjet zlým osudem. Eremin Michail zůstal navždy žít v srdcích skalních fanoušků CSKA Moskva a ruského fotbalu.

kariéry mládeže

Eremin Mihail Vasilevich se narodil 17. června 1968 ve městě Zelenograd. Od útlého věku začal chlapec hrál fotbal a byl vzděláván v místní mládež, ale poměrně rychle se jeho zvědové si všimli od hlavního města. Výsledkem je, že Michael nabídl přesunout z Zelenograd do Moskvy, kde on už sledoval vedoucí klubu CSKA SSSR. Přirozeně, Eremin byl šťastný, to bylo v pořádku s tímto vývojem. Když se ocitl v moskevském sportovní školy, která je pod záštitou CSKA snažil ukázat vše, co je možné vidět a rozpoznal jeho talent a nadějný brankáře, který může pracovat zázraky v budoucnu. Eremin Mikhail má vynikající výkon, ale ne najednou svůj sen. Byl extrémně tvrdé cestě k vrcholu.

Časná kariéra v CSKA: 1986

Eremin Mihail Vasilevich - legenda sovětského sportu, ale to se stalo, že není okamžitě. Když byl v roce 1986, osmnáct let, je na čase, aby podepsali profesionální smlouvu. Všichni hráči, kteří jsou nezletilí, jsou v systému mládeže klubu na základě smlouvy. Ten potvrdil, že se hráč učí systém klubu, ale to ještě není součástí jeho profesionální. Když se otočí 18, klub rozhodne, zda je talentovaný sportovec, těžce pracující, pokud bude dobře osvědčil. Pokud vedení rozhodne, že hráč si zaslouží podporu, pak je mu nabídnut smlouvu profesionálního hráče s velkou platu a příležitost ukázat se v hlavním týmu.

Zelenograd chlapec se snažil co nejlépe, aby podepsal, který snil, ale místo v srdci to dosud svítilo. Každý viděl, že talentovaný sportovec, ale nikdo se chystá uvést na jedné z nejdůležitějších pozic velmi mladý a neznámý nikomu Player. Proto se jejich výkony pro CSKA Eremin Mihail Vasilevich začali brát, kde ve své první sezóně strávil deset utkání na té nejvyšší úrovni. Mohlo by se zdát, že je čas na změnu, ale ne. Vedení klubu se nedomnívala, že mladý hráč připraven, aby se stal hlavním brankář týmu.

Druhé období ve dvou vyhotoveních: 1987

Každý ví, že Michael Eremin - CSKA brankář, který se stal legendou. Ale v roce 1987, o této 19-letého chlapce, který nehrál jediný zápas za první tým, bylo nemožné říct. Ve své druhé sezóně, Mike se již stala hlavním gólmana týmu CSKA sekundu a začal hrát častěji, ale v hlavním jeho tým stále ještě nepřiblížil.

Samozřejmě, že ve prospěch brankáře to není prošel, takže bylo rozhodnuto, aby ho poslal do dalšího významného sovětského klubu v Moskvě „Spartak“. Tam musel trávit polovinu sezony, po níž byl k návratu do CSKA. Tak to dopadá, že Michail Eremin, CSKA brankář, byl brankář „Spartacus.“ co ho však čekalo v novém klubu?

Přechod na „Spartakus“: 1988

Eremin Mihail, atletický život byl spojen s CSKA Moskva, ocitl ve zcela novém prostředí. Naštěstí nemusela přestěhovat do jiného města, jako „Spartakus“ je také Moskva klubu. Samozřejmě, nikdo očekává, že nové místo 20-letý chlapec svěřit místo u brány do hlavního týmu. Eremin opět stal brankář ve dvou vyhotoveních, ale výsledky jsou mnohem lepší.

V deseti zápasech v „Spartakus“, minul třikrát méně míčů než osmi hrách v CSKA. Vedoucí představitelé moskevského klubu viděli, že brankář je poměrně silná a slibná, takže v říjnu 1988 Eremin hrál svůj první oficiální zápas. Byla to hra poháru SSSR fotbalového svazu proti „Torpedo“ Neftchi. Misha přišel z lavičky v druhé polovině a nevynechal jediný cíl. Zápas skončil porážkou v Moskvě „Spartak“, ale to bylo inspirací pro mladé talenty.

Tak začal tvorbu jednoho z nejvýznamnějších sovětských mladých brankářů, jehož jméno bylo Eremin Mihail. Fotbal kariéra podnikání této společnosti Genius brankářské byl teprve na začátku, a mnozí předpovídali velkou budoucnost.

Ukončení pobytu v „Spartakus“: 1989

Eremin Mihail, fotky z nich začaly objevovat v mnoha sportovních vydáních Sovětského svazu, ve zbývajících dvou zápasů poháru SSSR fotbalové federace již hrál celých 90 minut, nahradí litevský brankář Gintaras Stauce. První zápas byl s moskevským „Torpedo“, a nebyl nejpříjemnější pro Michaela. Již v 22. minutě byl trest v „Spartacus“ bran, že sportovec není schopen reflektovat a 57 minut byla vstřelil druhý gól. Jako výsledek, „Spartacus“ ztratil 1: 2, ale druhá hra se ukázalo Eremina mnohem úspěšnější.

V konfrontaci s Moskvou „Dynamo“ mladý brankář předvedl svůj nejlepší bok a nevynechal jediný cíl, zatímco jeho kolegové se podařilo skórovat. „Spartacus“ vyhrál dlouho očekávanou vítězství. Tato hra byla poslední pro Eremina v „Spartakus“, protože čekal na triumfálním návratu do rodného klubu CSKA.

Návrat CSKA: 1989

Když se na jaře roku 1989 se mladý brankář vrátil na místo své domácí tým, je tam přivítal velmi srdečně. A pokrok v oblasti sportu byla zřejmá. Mikhail Eremin, jejíž životopis je vyvíjen v CSKA nebyly v nejlepším způsobem, okamžitě získal místo na základně. A tato šance talentovaný hráč trvalo více než úspěšný. On hrál v 18 hrách, a zároveň mít stál prvních pět zápasů na nulu.

Minul se poprvé v utkání s „Kairat“ z Alma-Ata, v němž CSKA prohrál 1: 2. Ale i úspěšné představení nového brankáře nepomohlo klub v roce 1989 vyšplhat na stupních vítězů mistrovství SSSR. To samé platí o pohár SSSR, ve kterém se klub po dlouhou dobu a sebejistě jít k úspěchu, porazil na cestě, „Kapaz“, „Falcon“ a „Dněpr“. Ale zápas byl rozhodující s Volgogradské „Rotor“.

Vážné konfrontace Moskvané ztratila 2: 3, svlékání již v 1/8 finále. Ačkoli Korneev a vstřelil první gól, následovaný třemi reakcemi míč a druhý gól v 84. minutě Broshin nebyl schopen zachránit situaci. V každém případě je to nejlepší strana projevila Mikhail Eremin: ve 22 ligových zápasech on minul jen deset gólů. Ale v případě poháru nešel tím nejlepším způsobem a ve čtyřech hrách vytáhl míč z čistých sedmkrát (téměř polovina z nich v atlet zmeškal poslední zápas s „Rotor“). Příští sezóna byla téměř hvězda pro Eremina a pro celý tým.

Boj o titul: 1990

Samozřejmě, že hra, jako je toto místo je hlavním brankář okamžitě dostal Michail Eremin. CSKA našly genialitu, a nyní klub doufal, že nebude muset dlouho přemýšlet o tom, kdo se bude konat v bráně. V nové sezóně v 15 zápasech Eremin vynechal 13 branek, což bylo velmi dobrý výsledek. Pokud CSKA se dařilo o něco lépe, klub vyhrát šampionát. Bylo by to první titul s Michaelem, ale CSKA skončil název závod je jen na druhém místě.

Stojí za zmínku, zajímavý zápas v poháru CSKA setkat s „Rotor“. Je zajímavé, že CSKA dokázali pomstít za loňské porážce v poháru. CSKA vyhrál se skóre 1: 0 díky částečně k tomu, že Eremin odpuzoval jeho první trest ve své kariéře.

Pokud jde o pohár SSSR, tam Eremin velmi pomohl své spoluhráče k dosažení semifinále, kde, bohužel, klub ztratily Kyjev „Dynamo“ se skóre 2: 4. Tak, 1990 byl rok pro CSKA Moskva pod heslem „vždy druhý.“ Ale to není konec, protože v následujícím roce, armáda tým byli schopni dosáhnout neuvěřitelné výsledky.

Mistrovství Evropy mládeže: 1990

Před ohledem na úspěchy CSKA v roce 1991, že je třeba věnovat pozornost tomu, že 21-letý brankář v té době byl ještě hájící barvy a mládeže národní tým národního fotbalu SSSR a spolu s dalšími mladými talenty mohl přivést tým k vítězství v roce 1990 mistrovství Evropy mládeže. Byl to pozoruhodný úspěch, protože hlavní národní tým nezískal velkou trofej od roku 1960. Proto i na turnaji mládeže vítězství dal naději, že tato generace mladých talentů růst a stát se páteří nové, silnější tým. Nicméně, tento úspěch je stále bledne před to, co bylo Eremin dosaženo v roce 1991, protože to bylo fenomenální výsledek.

Celková úspěšnost: 1991

V roce 1991, mladý brankář stále zůstává hlavním CSKA, takže můžeme s jistotou říci, že se sportovec přinesla hodně do klubu, který byl nakonec schopný dosáhnout mistrovství v těžké boje. Na základě Eremin CSKA podařilo prakticky žádný čas není nazbyt. Výjimkou byl zápas s bývalým klubu brankář Moskvě „Spartak“, kde Michael vynechal dva nezodpovězené cílů. Ale jinak brankář sám, a celý tým pracoval dokonale.

19.června 1991 vyšlo najevo, že Michail Eremin - mistr SSSR. To bylo pak, že produktivní remíza s Kiev „Dynamo“ nastavenou hodnotou v šampionátu, který byl odešel do CSKA. Ale to není vše, co je třeba říci, pokud vezmeme v úvahu v tomto roce Michael CSKA. Skutečnost, že vítězství v šampionátu nebyla jediná - armáda klub se podařilo získat další velkou trofej pohár SSSR.

V ¼ finále klubu setkal s velmi silnému soupeři - Minsk „Dynamo“. Ale výsledek byl úžasný - CSKA, které jsou na vzestupu, Minsk obyvatelé porazil s výsledkem 4: 1, a Eremin v tomto zápase nevynechal jediný míček. Na jeho místo byl náhradní brankář Guteyev, kdy došlo k Cílem prestiže v brance CSKA. V semifinálovém soupeři bylo ještě horší - to bylo v Moskvě klubu „Lokomotiv“, který v té době byl považován za jeden z nejsilnějších v celé SSSR.

CSKA opět ukázal, že 1991 je prostě povinen se armáda. Tři nezodpovězené cíle byly hodnoceny v „Locomotive“ brány, a klub Eremina šel do finále, kde ho čekají v Moskvě „Torpedo“. Finálový zápas, který se konal 23.června 1991, se ukázalo být pro armádu není tak jednoduché a přímočaré jako předchozí dva. První polovina byla Bezgólová, ale v 43. minutě Tishkov CSKA vstřelil gól v šatně. A je-li napůl a končil, výsledek utkání mohlo být jinak. Ale na 45 minut Korneev vyrovnány, a druhá polovina začal s čistým štítem. Korneev zopakoval úspěch v 67. minutě, ale na 75. totéž Tishkov a následně srovnal stav obnovit status quo. Bylo to jen 80 minut, deset minut před koncem Sergeev přinesl svůj tým do vedení, které poskytují CSKA vítězství v poháru.

Tento den se bude neuvěřitelně šťastný, protože CSKA vydaly dvojnásobný mistr vyhrál jen dvě trofeje. Ale rád, událost byla zastíněna incident, ke kterému došlo později večer.

Představení pro národní tým

Předtím, než budeme mluvit o tom, co ten den byl kazen 23. června 1991, je třeba se podívat na představení Eremina za národní tým. Již víte, že vyhrál Evropský šampionát mládeže, ale nemohl, kdyby něčeho dosáhnout v hlavním týmu SSSR. Bohužel, sportovec byl příliš mladý, takže jsem nemohl soutěžit s více impozantní brankáři. Během své krátké kariéry, Michael strávil jen dvě přátelská utkání v košili národního týmu.

První z nich byla na konci srpna 1990 - kdy se tým SSSR setkal s týmem Rumunska. Eremin, který byl tehdy pouze 22 let, byl v základní sestavy. Ale v 13. minutě brankář Michael byl trest, který je jistě uvědomil Lacatus. SSSR národní tým na dlouhou dobu snaží dostat ještě, ale nikdy nebyl schopen - to vedlo pouze k tomu, že v 64. minutě Eremin již minul další branku od Lupescu. Jen 71 minut Mickle mohl zasáhnout brány rumunského brankáře stély. Zápas skončil porážkou národního týmu SSSR s výsledkem 1: 2.

Druhá hra, která měla možnost se zúčastnit Eremin, se konala v říjnu téhož roku 1990. Pak se nepřítel tým stal Izraelců. Michael začal zápas na lavičce, kde sledoval třetí minutě Juran vstřelil první gól proti izraelským týmem, a na 19. úspěchem vyztužené Litovchenko. 70 minut Eremin přišel z lavičky, což zbytek hry, stojící na Cherchesovu bráně a dvacet minut později, držel brány zavřené. 80 minut zaznamenal třetí gól, jehož autorem byl opět Juran, a druhá (poslední) Eremina zápas za národní tým byl úspěšný. Bohužel, už potřetí nosit tričko SSSR týmu mladého hráče nebylo souzeno.

tragická smrt

Sedmnáctého června 1991 Michail Eremin, úspěchy, které v té době byly stále poměrně vzácné, oslavil své dvacáté třetí narozeniny. O dva dny později, musel hrát s Kiev „Dynamo“, po kterém vyšlo najevo, že CSKA - nový mistr SSSR. Tentokrát se klubu podařilo vyhrát zlato, ne stříbrné medaile, jako tomu bylo v předchozím roce. Moskva „Torpedo“ byl poražen ve finále SSSR poháru po dalších čtyřech dnech. Byl to skutečný triumf celého klubu, a pro mladé brankáře zvláště. A oslava by byl velmi dlouhý, pokud nebyly téměř okamžitě přerušil smutek.

24.června Michael, spolu s jeho přítelem na úvod auta po neuvěřitelném vítězství CSKA Moskva v SSSR poháru. Všechno bylo v pořádku, Eremin byl na sedadle spolujezdce, zatímco jeho kamarád jel. Nebyly zjištěny žádné známky problémů, ale najednou auto praskla pneumatika. Řidič ztratil kontrolu, auto se vydává do protijedoucí pruhu, kde došlo ke strašné srážce s autobusem, který skončil svou slibnou kariéru Mikhail Eremin.

Dopravní nehoda mu bohužel zbaven nejen velkou budoucnost ve velkém fotbale, ale také život. Michael byl převezen do nemocnice, kde zůstal v komatu asi týden, a pak zemřel na následky zranění 30. června 1991. Lékaři uvedli, že šance na přežití pro něj, bohužel, nebylo - zranění byla příliš těžká.

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.