ZdravíLékařství

Asterisk mast - Rychlá pomoc

V současné době hvězdička mast nebo balzám je lék, vyrábí v různých provedeních. Používá se nejen pro léčebné účely, ale také pro prevenci. Balzám je rostlinného původu, obsahuje mentol, eukalyptový olej, kyselinu mravenčí, hřebíčkový olej, kafr, skořicový olej a několik dalších složek. To má antiseptické, dráždivou a rušivé účinky na lidský organismus.

Droga Hvězdička mast je rozpoznán oficiální medicíně jako terapeutické a profylaktické látky, to nemá žádný negativní vliv na lidskou pokožku. Rozsah aplikace poměrně široký, od kinetózy k závažným onemocněním. To si vybudovala léčitele velké praxe z Vietnamu, což znamená, že v kombinaci s metodami východní medicíny úspěšně bojuje s různými nemocemi. V naší zemi je balzám se doporučuje při nachlazení (rýmy, kašle, zánětlivých onemocněních nosu a krku, bolesti hlavy, atd.)

Řetězové kolo mast v léčbě pohybového největší vliv na počáteční fázi onemocnění. Aromaterapie používání tohoto balzámu umožňuje odstranit úzkost a únavu pacienta, tonizuje svaly pracují a odpadne. Vzhledem k rychlému průniku balzám do pokožky v oblastech tření stimulují krevní oběh a odstraňuje toxiny, a to přispívá ke zlepšení oběhového systému, včetně plavidla.

Nanášení masti jako protizánětlivé nebo antiseptikum při léčbě kožního onemocnění, musíme si uvědomit, že to nemůže být použita k otevření rány. V opačném případě je možné bolesti. Balzám má téměř žádné kontraindikace, s výjimkou jednoho - zvýšená individuální citlivosti, tedy znamená jednotlivé komponenty nesnášenlivost. Nedoporučujeme používat masti pro děti ve věku do pěti let, je také nežádoucí hvězdička v těhotenství.

Používá se v tomto případě se mast může přispět ke vzniku alergických reakcí na složky drog a způsobit popálení pokožky. Když angíny, chřipky, zánětu dýchacích cest při vdechování hvězdičkou jsou dobrým způsobem, jak bojovat proti nachlazení. Z tohoto přijatého vroucí vody (1 litr) se přidá se na špičku lžičku masti, a dobře se míchá, se vztahuje prostěradlo, dýchat po dobu 20 minut.

esenciální olej páry vliv na krevní cévy, snížení zánětu, ničit infekční agens. Existují dobré a rychlá metoda k léčbě takových nemocí, to se odkazuje na národní cestou. Mělo by být masírována třít balzám hrdlo je dobře zabalit šátek nebo jiného izolačního materiálu. Před spaním vypít velkou dávku bylinkový čaj s medem. Na druhý den by mělo dojít k významnému zlepšení v oblasti zdraví.

Vliv pomocí nástroje, například hvězdičky mast se zvyšuje při použití v kombinaci akupunkturní masáže, a to zejména při léčbě nemocí, které způsobují bolest hlavy, únava, rýma, kašel, atd Vzhledem léčebný účinek a masáže mast v krevních cévách tvrdých cirkulaci krve, zvýšení krmné živiny a kyslík do buněk v těle. Tyto účinky dávají výraznou úlevu pro pacienta.

Na východě (Vietnam, Čína a další). V průběhu léčebných účinků na konkrétních místech těla se provádí pomocí akupunktury. Tento způsob východní medicíny nejsou všechny k dispozici, takže máme další způsob, jak šířit masáž biologicky aktivních bodů s balzámem. Tento postup je sám o sobě dostatečně jasná, výsledný efekt je srovnatelný s igloterapevticheskim. Důležitým bodem je zde znát umístění požadovaných bodů na těle pacienta v otisku masti a masáže.

Similar articles

Trending Now

Newest

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.