Sport a FitnessFotbal

FC "muslimský" (Kalkata, Indie)

Fotbal je jedním z nejznámějších a nejběžnějších typů moderního sportu. Nicméně, jen málo fotbaloví fanoušci mají zájem, například v Indii šampionát. Všechny oči se na velkých šampionátů takových zemí, jako je Španělsko, Německo, Anglie a Itálie - a samozřejmě, pro velké turnaje, jako Ligy mistrů a Evropské ligy.

Nicméně, pokud peer mistrovství v Indii, můžete vidět mnoho krásných a nezapomenutelných věcí. Jedním z nich je mistrovství městě, jako je Kalkata. Indie má standardní systém šampionátů, ale odděleně od něj v tomto městě pořádá svůj vlastní turnaj. A tím, že je jedním z nejstarších na světě. Takže byste měli určitě vědět, co se děje ve světě fotbalu městě, jako je Kalkata.

Indie dala světu klub „Mohammedan“ - moderní o tom fotbaloví fanoušci jsou nepravděpodobné, že by slyšet, ale je to také jeden z nejstarších klubů, který najednou byl jedním z nejsilnějších v Indii a stále je jedním z nejrespektovanějších.

slavný klub

Fotbalový klub „muslimský“ (Kalkata, Indie) je jedním z nejznámějších a populární v celé zemi, protože je zná mnoho fanoušků fotbalu na světě. Historie tohoto klubu začíná již v roce 1891, je nejstarší v zemi, a to je tým poprvé v historii legendárního vyhrál šampionát Kalkata, o kterém další podrobnosti budou dále diskutovány. Stejně jako pro většinu z klubu, když se stal trendy ve fotbale v zemi a měl velký vliv na jeho další vývoj v Indii. Bohužel, k dnešnímu dni bývalá sláva byl po sobě zanechal, a fotbalových podmínkách FC „muslimský“ (Kalkata, Indie), není v nejlepším stavu.

pokrok

Co je to úspěch pro jejich neuvěřitelně dlouhou historii učinila klubu? Vzhledem k tomu, že v průběhu formování historii tohoto sportu v zemi existovala celá řada regionálních a národních pohárů, téměř každý z nich „muslimský“ získal alespoň jednou. Nicméně, pokud mluvíme o nejprestižnější trofej v zemi, která přijímá vítěze mistrovství Indie fotbalové reprezentace, neměl podlehnout. Kromě toho se „muslimský“ ani nemohl vyhrát v druhé lize - největším úspěchem bylo vydání první ligy s druhým místem.

Ale pokud si dávat pozor na výše zmíněné Calcutta Cup zde tento tým měl velký úspěch. Bohužel, rekord pro většinu vyhrál „muslimských“ trofejí stát nemohl, nicméně toto je poprvé v historii klubu vyhrál turnaj v roce 1934. Od té doby vyhrál jedenáct vítězství, z nichž poslední se datuje do roku 1981.

Devětkrát tým zastavil na pokraji vítězství, naposledy to bylo v roce 2016, tedy v poslední hře turnaje - pak vyhrál nejhorší nepřítel „Mohammedan“, „East Bengal.“ Přesně „East Bengal“ a drží rekord pro vítězství v šampionátu Kalkata - připadne jemu trofej 38 krát. Zároveň klub hrál v hlavní lize Indie, kde skončil na třetím místě v loňském roce. Přirozeně, nejprestižnější turnaj je mistrovství Indie - Kalkata League je spíše historická přátelský turnaj.

Nedávné výsledky „muslimský“

Pokud budeme mluvit o tom, jak hrál v posledním desetiletí tohoto klubu, můžeme s jistotou říci, že to není strach z celé Indie. Kalkata League hráči i ohnuté pod naposledy na dlouhou dobu. V roce 2009 byl klub sestoupil z nejvyšší soutěží, hrál čtyři roky ve druhé lize. Ve stejné době v roce 2013. „muslimský“ na třetím místě a zastavil jeden krok krátký výstup v první lize, av roce 2014 se na druhém místě a zlomil v nejprestižnější národní šampionát.

Ale tam mu netrvalo dlouho - v první sezóně tým vzal 13. místo a vrátil se ve druhé lize. Zbývající dva roky klubu tam a strávili, ale aniž by se mohl znovu vrátit na nejvyšší úrovni. Jak víte, nejdůležitější turnaj tohoto sportu, jako je fotbal, mistrovství Indie. Kalkata League není z hlediska sportovního turnaje tak důležité, ale vše, co o něm stojí za to diskutovat odděleně. Obecně platí, že je třeba říci o velmi indické fotbalového systému blíže k.

Indian Super League

Tento turnaj je nejmladší a nejvíce v souladu s duchem moderního fotbalu jako plně komerční. To bylo vytvořeno v roce 2013, když aukci prodal práva k osmi týmů, které měly k účasti na tomto turnaji, USA a dalších podnikatelů. Ihned po koupi týmy začaly přicházet dobré hráče, kteří předtím byli významné osobnosti evropského fotbalu. Vzhledem k tomu, taková malá velikost turnaje, ve standardním lize hrál jen 14 kol. Poté hrál playoff fáze, ve které se má vítěze. K dnešnímu dni bylo dosud hrál jen dva šampionáty - v roce 2014 získal klub „Atletico“ z Kalkaty, av roce 2015 - „Chennayin“.

Národní fotbalová liga

Nicméně, Indian Super League není vedoucí turnaj země - to bylo kritizováno, protože její sezóna je příliš krátký a není zaměřen na rozvoj indického fotbalu a přilákat finance. Hlavní turnaj je I-League, to znamená, že mistrovství Indie. Je to turnaj a stal se vedoucím v zemi, kde fotbal před tím, než byl vyvinut výhradně na amatérské úrovni. Tam je tento turnaj v roce 1996, ale pak to bylo voláno National Football League, a přestože to bylo založeno místní fotbalové federace, ještě zůstal částečně.

Již v roce 1997, to bylo přidáno do druhé ligy, a v tomto formátu turnaje trval téměř deseti lety. V roce 2006, to bylo přidáno třetí divizi, ale i tak tam byly myšlenky o globálním reformace a v roce 2007 Národní fotbalová liga přestala existovat, dělat cestu pro první profesionální fotbalové turnaje.

Indie League

Prvním vítězem byl klub „Dempo“, který nakonec získal tři trofeje, a drží rekord jako klubů Churchill Brothers „“ Bengaluru ‚a‘ Mohun Bagan „vyhrál dosud pouze dvakrát. Formát nezůstává stabilní po dobu jednoho roku - se neustále mění libovolnou položku z těch nejmenších detailů na počet týmů v lize. V současné době je mezi hrou 11 týmů bez fáze play-off. Nejlepší týmy v mistrovství Asie, a některé z nich mají šanci kvalifikovat se na asijské Ligy mistrů, ale tam je malé kluby, které následují formát turnaje.

League Two

Co se týče druhé lize, to je turnaj, kde nejslabší jsou eliminovány Indie mistrovského týmu - a kde v šampionátu Indie přijde nejsilnější kluby v druhé lize. Jedná se o „muslimský“ je uvedeno výše, že nyní stojí.

Calcutta Cup

Nicméně, nejvýznamnější událost, která se pyšní Indie - Calcutta Cup. Scoreboard je to víc než zajímavé, protože se zúčastnilo více než sto klubů z těchto indických městech, jako je Kalkata. Je to jeden z nejstarších fotbalových turnajů, protože se konala od roku 1989.

Jak může India hrát fotbal? Calcutta šampionátu, který je rozdělen poměrně spletitou cestu, je vynikajícím příkladem. V současném šampionátu má šest divizí, první a poslední jeden rozdělený na dvě poddiviziona. Každý z nich hraje na více než 10 týmů, které se poprvé uskutečnily první polovinu sezony v obecném tabulce, která se nakonec rozdělí na dvě poloviny. V první polovině roku vedení druhou část sezony v boji o titul, a druhá - snaží se létat do nižší divize. Zajímavým faktem je, že v nejvyšší soutěži od roku 1982, vyhrál jen dva kluby - „Mohun Bagan“ „východu Bengálsko“ a

Copyright © 2018 cs.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.